Home Νέα - Ανακοινώσεις Διακρίσεις στον Πανελλαδικό Μαθητικό Διαγωνισμό Φιλοσοφίας

Διακρίσεις στον Πανελλαδικό Μαθητικό Διαγωνισμό Φιλοσοφίας

E-mail Εκτύπωση PDF

Θερμά συγχαρητήρια στο μαθητή μας Ιωάννη- Ελευθέριο Μωραΐτη, για την πρόκρισή του στον Πανελλαδικό Μαθητικό Διαγωνισμό Φιλοσοφίας, που διοργανώθηκε από το Πανεπιστήμιο Πατρών σε συνεργασία με την Ελληνική Φιλοσοφική Εταιρία (ΕΦΕ) και το Κέντρο Ελληνικών Σπουδών (Ελλάδος) του Πανεπιστημίου Χάρβαρντ και στη μαθήτριά μας Κωνσταντίνα Τσολιάκου, η οποία κρίθηκε ως επιλαχούσα στον ίδιο διαγωνισμό.
Θα θέλαμε, επίσης, να συγχαρούμε την κυρία Χριστιάνα Ροζάκη, Φιλόλογο του 2ου ΓΕΛ Μεγάρων, που συνέβαλε στην άριστη προετοιμασία της ομάδας των μαθητών του σχολείου μας.

Τους ευχόμαστε καλή επιτυχία και στη δεύτερη φάση του διαγωνισμού.